środa, lutego 27, 2019

O mnie

Witaj.

Bardzo się cieszę z Twojej obecności tutaj. Mam nadzieję, że blog oraz znajdujące się na nim posty zainteresują Cię i będziesz chętnie tutaj wracał.

Nazywam się Ola i jestem dwudziestoczteroletnią studentką jednej z krakowskich technicznych uczelni, pochodzącą z Podlasia. Lubię dobre książki, słuchać muzyki, koncerty, smaczne jedzenie ale także lubię o siebie zadbać. Zarówno od środka jak i od zewnątrz, stąd pomysł na bloga.

Moimi zainteresowaniami jest uroda oraz natura - coraz bardziej interesuję się kosmetykami naturalnymi, którymi chcę zastąpić posiadane jeszcze przeze mnie drogeryjne kosmetyki. Najchętniej wspieram polski przemysł. W wolnym czasie lubię czytać kryminały, bawić się z moim psem i rozwiązywać sudoku. Jestem typowym umysłem ścisłym, lubiącym matematykę.

Najłatwiej ze mną jest się skontaktować poprzez napisanie wiadomości e-mail na adres: ol4 at amorki.pl zielonypokoik at gmail.com

Edit. 11 maj 2018 r. z powodu dużej ilości SPAMU na poczcie na onecie, proszę o wysyłanie e-maili na nowy adres: zielonypokoik at gmail.com. Oczywiście wyżej wspomniany onetowski adres również jest aktualny i jeżeli wcześniej kontaktowałaś/-eś się na niego, to jak najbardziej dalej można. W sprawach blogowych kontaktuję się wyłącznie z tych dwóch adresów e-mail, więc jeśli otrzymałeś/-aś wiadomość z innego adresu, to wiedz, że nie było ona wysłana przeze mnie!

Przykładowe współprace:Ciekawe linki:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Przed skomentowaniem postu koniecznie zapoznaj się z ramką "Drogi czytelniku" znajdującą się w pasku bocznym, bo jeżeli nie spełnisz moich próśb stamtąd, to nie zdziw się, jak Twój komentarz zostanie usunięty, a ja nie odwiedzę Twojego bloga ;). Szanujmy się - ja nie lubię SPAMU, więc mi go NIE ZOSTAWIAJ.
Ponadto pozwoliłam sobie na nie publikacje pod postami komentarzami kompletnie nie będącymi związanymi z treścią posta - także jeżeli chcesz komentować coś oglądając same zdjęcia bądź po samym nagłówku - daruj sobie.