środa, kwietnia 07, 2021

#10. Projekt PAN - 21 celów w 2021 roku - aktualizacja #1

Pierwszy kwartał roku już minął, więc to dobry czas aby podsumować projekt #21celów2021. W ramach wyzwania mam zdefiniowanych nie więcej, niż 10 celów, a kiedy jeden z nich zostaje osiągnięty, zostaje on zastąpiony nowym celem - i tak definiuję cele do momentu, aż zostanie zdefiniowany cel 21. Wymyślając wyzwanie, miałam duże nadzieje, że w każdym kwartale uda mi się dokonać pięciu celów i podczas pierwszych trzech miesięcy udało mi się nawet dokończyć ich sześć. ;)


1. Zużycie tuszu Avril
Zużycie tego tuszu idzie mi bardzo dobrze. W środku zostało niewiele produktu, także myślę, że to będzie jeden z pierwszych produktów z tego zestawienia, który zostanie zużyty. 

2. Zużycie pisaka do brwi Catrice
Pisak ten jest nieśmiertelny. Z jednej strony to fajnie, gdyż to jest naprawdę genialny produkt, z drugiej zaś strony mam go już cztery lata... 


3. Zużycie kredki Yves Rocher
Żałuję, że nie zrobiłam pomiarów na początku wyzwania, wskutek czego nie wiem, ile zużyłam kredki. Obecnie ma ona długość 9,7 cm (zdjęcie jest przekłamane, bo miarka nie leży idealnie płasko). 

4. Zużycie bazy do lakieru hybrydowego Nc Nails Company
Dość dobrze idzie mi jej zużywanie. Szczególnie z tego powodu, że jest kiepska i lakier nie trzyma się na niej długo, wskutek czego częściej maluje paznokcie. 

5. Zużycie lakieru Laura Conti 
Lakier pomału, ale się zużywa. 


 6. Zużycie perfumetki Avon - dokonano 27 lutego 2021 roku! 
Perfumetka była trzecim produktem, który udało mi się zużyć w ramach wyzwania #21w2021. 


7. Zużycie próbki perfum Kenzo - dokonano 31.01.2021 roku!
Miniatura była drugim zużytym produktem. Wystarczyła na dokładnie jeden raz. Zapach mi nie podpasował, dlatego się cieszę, że to była tylko miniatura do przetestowania. 


8. Zużycie cienia Pop, Fizz, Clink! - dokonano 23 marca 2021 roku! 
Był to piąty dokonany przeze mnie cel. Cienia tego używałam jako cienia bazowego pod inne cienie w celu lepszego podbicia koloru i łatwiejszej aplikacji. 


9. Zużyć rozświetlacz Champagne z paletki Wibo - dokonano 26 stycznia 2021 roku!
Był to mój pierwszy dokonany cel. Prawdę mówiąc gdyby nie to, że od marca 2020 roku do stycznia 2021 roku spędzałam czas głównie w domu, już dawno bym się z nim pożegnała. 


10. Zużyć rozświetlacz Russian Gold z paletki Wibo - dokonano 2 marca 2021 roku!
Był to czwarty zakończony cel. Bardzo się dziwię, że zużyłam go zdecydowanie szybciej niż brąz, po który wydawało mi się więcej sięgam... 

11. Zużyć podkład Felicea
Cel ten zdefiniowałam 26 stycznia, kiedy zużyłam rozświetlacz Champagne. Zużywanie go idzie mi całkiem nieźle, choć przez to, że latem się bardzo mocno opaliłam, tegorocznej zimy jest dla mnie za jasny i muszę ratować się bronzerem... Gdyby nie kolor, byłby moim ideałem.


12. Zużyć wodę toaletową o zapachu kokosa Yves Rocher - dokonano 27 marca 2021 roku!
Ten cel zdefiniowałam 31 stycznia, po zużyciu miniaturki Kenzo. Muszę powiedzieć szczerze, że uwielbiam tę wodę! Jest idealnie słodka i przyjemna w zapachu, choć przez swoją słodycz sięgałam po nią tylko zimą i tej zimy się z nią definitywnie pożegnałam.

13. Zużyć szary cień z paletki Freedom
Cel zdefiniowałam 27 lutego, zastępując cel 8, czyli zużycie beżowego cienia z innej paletki. Dość dobrze idzie mi zużywanie tego cienia, bo często robię ostatnio makijaże w szarości i fiolety. 

14. Zużyć olejek do paznokci Delia
Zdefiniowałam ten cel 2 marca, zastępując cel 10. Używam go prawie codziennie przed pójściem spać, więc zużycie jest już zauważalne. 

15. Zużyć czerwony lakier NC Nails Company
Zdefiniowałam go 23 marca, zastępując cel 8. Lubię czerwień na paznokciach, więc zużycie nie powinno sprawić większego kłopotu.

16. Zużyć wodę toaletową Yves Rocher
Zdefiniowałam ten cel 27 marca, zastępując cel 12. Jabłko w karmelu lubię, choć nie tak mocno, jak kokos, który wcześniej stosowałam.

Myślę, że w ciągu najbliższych tygodni zakończę najprawdopodobniej następujące cele: 1, 4 oraz 11. Będę się cieszyła, jeżeli do końca czerwca zakończę co najmniej 4 cele. W lipcu planuję napisać kolejną aktualizację mojego projektu.

Pozdrawiam,
Ola 

1 komentarz:

Przed skomentowaniem postu koniecznie zapoznaj się z ramką "Drogi czytelniku" znajdującą się w pasku bocznym, bo jeżeli nie spełnisz moich próśb stamtąd, to nie zdziw się, jak Twój komentarz zostanie usunięty, a ja nie odwiedzę Twojego bloga ;). Szanujmy się - ja nie lubię SPAMU, więc mi go NIE ZOSTAWIAJ.
Ponadto pozwoliłam sobie na nie publikacje pod postami komentarzami kompletnie nie będącymi związanymi z treścią posta - także jeżeli chcesz komentować coś oglądając same zdjęcia bądź po samym nagłówku - daruj sobie.