środa, stycznia 02, 2019

Kulturalnie: Harlan Coben - Wszyscy mamy tajemnice

Lubię Harlana Cobena. Książki jego autorstwa są bardzo wciągające, trzymające w napięciu do końca i zaskakujące. Wobec powyższego chętnie sięgnęłam po kolejną część z serii o Myronie Bolitarze...


Harlan Coben - Wszyscy mamy tajemnice


Opis z okładki:

Moim zdaniem:
Wszyscy mamy tajemnice jest kolejną książką z serii o Myronie Bolitarze. Tym razem główny bohater zostaje poproszony przez jedną ze swoich klientek o ratowanie jej małżeństwa. Chcąc pogodzić małżonków Myron odkrywa coraz więcej tajemnic, które nie tylko dotyczą dwójki jego klientów, ale także... jego własnej rodziny.


Bardzo lubię serię książek o Myronie. Ta książka jest przedostatnią z serii, ale... jest jeszcze trochę wcześniejszych książek, których jeszcze nie czytałam. W tej serii podoba mi się przede wszystkim to, że nawet, jeżeli nie po kolei czytamy książki, to i tak się nie gubimy, a książka przez to nie jest trudniejsza w odbiorze. Dlaczego nie czytałam ich chronologicznie? Powód jest prosty - w mojej wiejskiej bibliotece jest niewiele książek Cobena, natomiast inne egzemplarze często kupowałam od innych ludzi, kiedy wstawiali je na sprzedaż na fb bądź w Biedronce (jak było z tym egzemplarzem), więc brałam, jak były. Harlan Coben jest pisarzem bardzo przeze mnie lubianym i nigdy nie natrafiłam na książkę, którą byłabym zawiedziona - były lepsze i gorsze historie, ale zawsze ciekawe i zawsze mi się podobały ;).


Wracając do recenzowanej dzisiaj książki - książka została napisana w narracji trzecioosobowej i w bardzo przystępny sposób. Historia jest dynamiczna i nie nudzi, a jej czytanie zajęło mi kilka godzin. Kilka udanych godzin. 


Polecam tę książkę fanom kryminałów i książek sensacyjnych.

Autor: Harlan Coben
Tytuł: Wszyscy mamy tajemnice
Ilość stron: 464
Wydawnictwo: Albatros
Tłumaczenie: Zbigniew A. Królicki
Wydanie: VI (kieszonkowe II)


Pozdrawiam,
Ola

7 komentarzy:

 1. Ja nie czytałam jeszcze żadnej książki tego autora. Zaciekawiłaś mnie tą historią, więc może najwyższy czas poznać jego dzieła? :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Coś dla mnie, choć wydaje mi się, że kiedyś miałam ją w sklepie w ręku i odpuściłam, teraz trochę żałuję :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Od dawna mam ochotę przeczytać książkę Coben'a. Ta się wydaje bardzo fajna :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kojarzę autora od siostry, ale sama nic jego nie czytałam.

  OdpowiedzUsuń
 5. o, w takim razie polecę znajomemu tego autora.
  Wszystkiego Dobrego w Nowym 2019 Roku

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwielbiam Cobena. Już mnie nie oszukasz nr 1

  OdpowiedzUsuń
 7. A ja (wstyd przyznać) chyba jeszcze nigdy nic Cobena nie czytałam. Napisałabym, że nadrobię, ale ostatnio z czytaniem książek jest bardzo na bakier, więc wolę nie rzucać słów na wiatr :)

  OdpowiedzUsuń

Przed skomentowaniem postu koniecznie zapoznaj się z ramką "Drogi czytelniku" znajdującą się w pasku bocznym, bo jeżeli nie spełnisz moich próśb stamtąd, to nie zdziw się, jak Twój komentarz zostanie usunięty, a ja nie odwiedzę Twojego bloga ;). Szanujmy się - ja nie lubię SPAMU, więc mi go NIE ZOSTAWIAJ.
Ponadto pozwoliłam sobie na nie publikacje pod postami komentarzami kompletnie nie będącymi związanymi z treścią posta - także jeżeli chcesz komentować coś oglądając same zdjęcia bądź po samym nagłówku - daruj sobie.