poniedziałek, grudnia 24, 2018

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Dzisiaj większość ludzi zasiądzie wspólnie przy wigilijnym stole, choć niektórzy, tak jak ja, zrobią to samo dopiero za 13 dni. W związku z powyższym, chciałabym złożyć świąteczne życzenia.


Dziś Wigilia, dzień wspaniały, niech wesoły będzie cały. Już choinka w domu świeci, piękny prezent gdzieś tam leci. Jeszcze Święta, Nowy Rok, Sylwestrowej nocy moc. 2018 rok zawita, miłość w domu niech rozkwita. Niech się spełnią Twe marzenia - właśnie takie ślę życzenia. Pozdrawiam,
Ola

4 komentarze:

  1. Wesołych i spokojnych świąt!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Również życzę spokojnych, wesołych, radosnych, pełnych miłości i rodzinnego ciepła Świąt Bożego Narodzenia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszystkiego dobrego w nowym roku!

    OdpowiedzUsuń

Przed skomentowaniem postu koniecznie zapoznaj się z ramką "Drogi czytelniku" znajdującą się w pasku bocznym, bo jeżeli nie spełnisz moich próśb stamtąd, to nie zdziw się, jak Twój komentarz zostanie usunięty, a ja nie odwiedzę Twojego bloga ;). Szanujmy się - ja nie lubię SPAMU, więc mi go NIE ZOSTAWIAJ.
Ponadto pozwoliłam sobie na nie publikacje pod postami komentarzami kompletnie nie będącymi związanymi z treścią posta - także jeżeli chcesz komentować coś oglądając same zdjęcia bądź po samym nagłówku - daruj sobie.