poniedziałek, kwietnia 02, 2018

Wyniki konkursu makijażowego.

Cześć ;)
Już jakiś czas temu zakończył się konkurs na moim blogu, w którym do wygrania był zestaw kosmetyków do makijażu. Niestety, wyniki publikuję dopiero dzisiaj, ponieważ wcześniej nie miałam czasu, aby dokładnie przeczytać i zastanowić się, która z odpowiedzi była najciekawsza, gdyż zgłoszeń było naprawdę sporo! Niemniej jednak dzisiaj nastąpił w końcu dzień ogłoszenia wyników.


Do konkursu zgłosiło się aż 76 osób! Jednakże nagroda jest tylko jedna... 
Pytanie chyba było łatwe, choć nie każdy umiał na nie odpowiedzieć i niektórzy kombinowali, co nie wyszło dla nich najlepiej. Pytanie brzmiało bez jakiego KOSMETYKU nie wyobrażasz sobie makijażu, a niektórzy podawali mi po kilka kosmetyków bądź opowiadali JAK wygląda ich makijaż. Takie odpowiedzi, nawet jeżeli były ciekawie napisane, odpadły na starcie, ponieważ nie dotyczyły mojego pytania ;) 

Nie przeciągając... zwycięska odpowiedź brzmi:
Mówią że oczy są zwierciadłem duszy i ja w pełni się z tym zgadzam. Uwielbiam zaglądać w oczy ludzi, to zupełnie tak jakbym zaglądała w ich wnętrze. Uwielbiam spacerować po błękicie lub brązowo miodowym odcieniu spojówek. Mogę wtedy dostrzec każda z wyjątkowych emocji. Widzę strach gdy źrenice rozszerzają się czujnie na dany odgłos lub widok. Dostrzegam radość i szczęście gdy kurze łapki zdobią oprawę oczu. Sińce świadczące o zmęczeniu, poduszeczki dodające uroku, podekscytowanie i szkliste oczy wypełnione łzami dowodzące na momenty wzruszenia. Z oczu można wyczytać wszystko, nawet miłość! Dlatego ja nie wyobrażam sobie makijażu bez tuszu do rzęs. Takiego który podkreśli kępki rzęs niczym wachlarz. Tego który doda wyrazistego spojrzenia i pewności siebie. Bowiem żadna perfekcyjnie nałożona czerwona szminka nie jest w stanie podkreślić prawdziwego uśmiechu gdy oczy pozostają bez wyrazu. Oczy są zwierciadłem duszy, dlaczego my kobiety miałybyśmy ich nie podkreślać w wyjątkowy sposób?
a jej autorką jest  

Paulina G Lifestyle


Gratulacje!

Za chwilę napiszę do Ciebie wiadomość e-mail na adres pocztowy, który podałaś w formularzu. Reszcie dziękuję za zabawę i życzę powodzenia następnym razem :)

Nasza rozmowa odnośnie adresu do przesyłki została usunięta;)

PS. Jedna z Was pytała mnie w formularzu jak stworzyć formularz. To jest proste - wchodzisz na dysk Google, a następnie klikasz: nowy -> formularz Google. Tworzenie jest już intuicyjne :)

Pozdrawiam,
Ola

18 komentarzy:

Przed skomentowaniem postu koniecznie zapoznaj się z ramką "Drogi czytelniku" znajdującą się w pasku bocznym, bo jeżeli nie spełnisz moich próśb stamtąd, to nie zdziw się, jak Twój komentarz zostanie usunięty, a ja nie odwiedzę Twojego bloga ;). Szanujmy się - ja nie lubię SPAMU, więc mi go NIE ZOSTAWIAJ.