środa, 22 marca 2017

Kosmetycznie: Babuszkowy szampon do włosów

Cześć!
Ten semestr będzie bardziej wymagający niż poprzedni, tym bardziej, że muszę w końcu znaleźć praktyki i zacząć ogarniać do mojej inżynierki, która stety bądź niestety łatwa nie będzie... a co u Ciebie słychać? Jak masz czas, koniecznie przeczytaj post o rosyjskim szamponie od Babuszki Agafii!

poniedziałek, 20 marca 2017

czwartek, 16 marca 2017

Kosmetycznie: Odżywianie skóry twarzy zimą!

Cześć, co słychać?
Polecam jutro mieszkańcom Krakowa i okolic wybrać się na otwarcie Pigmentu - podejrzewam, że będzie to ciekawe wydarzenie. Sama miałam się na nie wybrać z Anią, ale z powodów osobistych, o których nie chcę pisać na łamach bloga, musiałam zrezygnować. Z tych samych powodów w najbliższym czasie może być mnie mniej na innych blogach, całe szczęście, że chociaż kilka najbliższych postów mam napisanych, więc nie będzie ciszy na zielonym pokoiku, bo będę starała się regularnie je publikować.
Nie przeciągając, na dzisiaj mam przygotowaną recenzję kremu, który znalazłam w jednym z beauty boxów.

poniedziałek, 13 marca 2017

*Nowości lutego!*

Cześć!
Już od dawna marzec, a ja jeszcze nie zdążyłam się rozliczyć z nowości minionego miesiąca. Co prawda sporą część już widziałaś, bo dużo kosmetyków otrzymałam na spotkaniach blogerek oraz w pudełku beGLOSSY - a to wszystko opisywałam na bieżąco, ale poza nimi trafiło do mnie jeszcze kilka innych rzeczy. Ciekawa co? :)

Zakupy:

piątek, 10 marca 2017

Kosmetycznie: Usuńmy martwy naskórek z twarzy!

Cześć!
Czy pamiętasz o regularnym złuszczaniu martwego naskórka na twarzy? Bo ja tak. Najczęściej pozbywam się go podczas mycia buzi szczoteczką soniczną, ale raz na jakiś czas używam produktu do tego przeznaczonego. Dzisiaj chciałabym wspomnieć o naprawdę ciekawym peelingu marki Avon, do którego pomimo faktu, że działa świetnie, nie wrócę ponownie... Dlaczego? O tym w dalszej części postu. 

wtorek, 7 marca 2017

Wiosenny konkurs - do 9 kwietnia 2017 r.

Hej.
Dość dawno nie organizowałam na blogu konkursu, więc dzisiaj chciałabym to zmienić i serdecznie Cię zaprosić do udziału w wiosennym rozdaniu! 

sobota, 4 marca 2017

Kosmetycznie: Born to Bio - Odżywczy krem do rąk

Cześć.
Pierwszy tydzień zajęć zleciał pomału i spokojnie. Ale już w poniedziałek czeka mnie pierwsza wejściówka z elektronicznej aparatury medycznej. Myślę, że będzie ciekawie, bo i przedmiot na taki wygląda. Dzisiaj chciałabym opowiedzieć o kremie, który stosowałam i wykończyłam dość dawno, bo pod koniec stycznia. Czy zasługuje na miano idealnego? 

czwartek, 2 marca 2017

Pierwsze Zimowe Spotkanie Blogerek w Białymstoku - fotorelacja.

Cześć.
Początek swoich ferii zimowych spędziłam w gronie koleżanek po fachu w Krakowie, zaś koniec z koleżankami w Białymstoku. Było to moje już drugie spotkanie w lutym i drugie w życiu, dlatego bardzo dziękuję Asi i Michalinie za zaproszenie i zorganizowanie miłego sobotniego popołudnia :)!