wtorek, 29 marca 2016

Kulturalnie: "Ostatni wykład" - Randy Pausch, Jeffrey Zaslow

Hej!
Lubię czytać książki, ale w trakcie studiów nie mam zbyt dużo czasu, aby poddać się dłuższej chwili relaksu z książką. Kiedy mam w dłoniach świetną książkę, potrafię nad nią siedzieć wiele godzin, zapominając o innych obowiązkach. Najczęściej po książki sięgam podczas podróży Kraków-Białystok, co jest innego na sześciogodzinną podróż, aniżeli dobra książka bądź słuchawki w uszach?

środa, 23 marca 2016

Kosmetycznie: Balsam ochronny do rąk na zimę - Yves Rocher


Hej!
Dzisiaj chciałabym opowiedzieć Wam o balsamie do rąk od Yves Rocher. Nie powiem, słyszałam o nim wiele dobrego, dlatego też miałam duże oczekiwania wobec niego. Czy je spełnił? O tym dowiecie się za chwilę...

piątek, 18 marca 2016

niedziela, 13 marca 2016

* Nowości lutego *

Hej :)
Luty już za nami, zatem czas pochwalić się nowościami! Tym razem kupiłam trochę więcej rzeczy niż ostatnio, ale... planuję znaczną poprawę i wykorzystywanie na razie kosmetyków z zapasów :).


wtorek, 8 marca 2016

ChillBox Marzec| Liebster Blog Award | Wyniki rozdania

Witajcie ;-)
Początkowo post miał być krótki, ale... znalazłam trochę więcej czasu wolnego (jedne zajęcia (te najgorsze) zostały dzisiaj odwołane), więc chciałabym w dzisiejszym poście poruszyć więcej, niż jeden aspekt :).
Ale zanim zacznę... wszystkiego dobrego kobitki! Przede wszystkim zdrowia!

środa, 2 marca 2016

Kosmetycznie: Syoss Volume: czy szampon do włosów okazał się być lepszym niż odżywka z tej serii?Cześć!
Środa, jako jedyny dzień w tygodniu, jest dniem, kiedy mam zajęcia tylko do 11:10 (nie każda, bo będę jeszcze podczas 6 śród mieć laboratoria z biochemii :P), ale niemniej jednak mam dzisiaj praktycznie cały czas dla siebie (i dla jutrzejszych sensorów). Z racji tego, że niedawno skończyłam dużą butlę szamponu od Syossa (tego, który był razem w zestawie z nieszczęsną odżywką tej serii - pamiętacie recenzje?), postanowiłam wyrazić na jego temat moje własne zdanie. Zapraszam do czytania recenzji!