piątek, 29 stycznia 2016

Rozdanie! Wygraj kosmetyki z okazji dnia kobiet! | ZAKOŃCZONY

Witajcie!

Z powodu braku czasu i mniejszej mojej aktywności w blogosferze, postanowiłam nagrodzić tych, którzy mimo to zaglądają do mnie i motywują do szybszego powrotu tutaj! Niestety póki co sesja wygrywa ze mną, ale mam nadzieję, że chociaż uda mi się w przyszłym tygodniu z nią wygrać i będę się cieszyła dwoma tygodniami wolnego. ;)

Do rozdania starałam się dobrać kosmetyki jak najbardziej uniwersalne, więc mam nadzieję, że nagroda każdej z Was się spodoba i zechcecie wziąć udział w konkursie ;)

czwartek, 21 stycznia 2016

Kosmetycznie: Le Chatelard 1802: *Mleczko do ciała o zapachu róż *

Hej!
Do sesji zostały mi tylko do napisania dwa kolokwia, do których zasiądę zaraz po opublikowania posta. Resztę raczej powinnam zdać. Powinno się wszystko ładnie, pięknie udać, jeśli jutro pójdzie po mojej myśli, to będę miała wszystkie zajęcia pozaliczane i tylko egzaminy mi zostaną. ;>

sobota, 16 stycznia 2016

#3 Projekt - denko. Grudzień


Hej :)
Bardzo dawno nie pojawiałam się na blogu. Miałam jeden z najgorszych tygodni na uczelni, bowiem musiałam poprawić przedmiot, z którym większość z nas ma problemy. Przed tzw "tygodniem odróbczym", z samej mojej grupy na 14 osób, nie musiały odrabiać zajęć 2 osoby. Ale, co najważniejsze, jakimś cudem udało mi się odrobić 5 ćwiczeń (z 7 miałam tylko 2 dokończone, 2 niedokończone i 3 zrobić w całości), zatem mogę już się uczyć do zerówki na wtorek. Sytuacja trochę groteskowa - człowiek jęczy, że będzie miał warunek, a tu jakimś cudem może iść na termin zerowy. Jedno jest pewne - trzeba ten egzamin zdać, bo jak nie, to za rok powtórka z rozrywki, a na laboratoria nie chcę mi się znowu chodzić, za bardzo są stresujące...
Przyszły tydzień nie jest najlepszy, bo wyliczyłam, że będę mieć do napisania jeszcze około 8 kolosów, ale postaram się częściej odwiedzać bloga i oczywiście pozdawać je wszystkie jak najszybciej i najlepiej :)

środa, 6 stycznia 2016

Kosmetycznie: Yves Rocher: Wzmacniająca baza do paznokci i lakier do paznokci kolor: 23 Rose Azalee

Hejo :)!
Jak każda kobietka lubię mieć zadbane dłonie i czasami na paznokciach u mnie goszczą też lakiery. Tym razem zdecydowałam się, co dziwne, na kolor różowy od Yves Rocher. Przy okazji chciałabym także wspomnieć o ich wzmacniającej bazie do paznokci. ;)

piątek, 1 stycznia 2016

Nowości grudnia i podsumowanie roku

Cześć! :)
Post planowałam opublikować wczoraj, ale z braku czasu nie udało mi się. Także witam Was wszystkich w Nowym, 2016 roku :).
Chciałabym się pochwalić nowościami grudnia. Nie ma tego wiele, ponieważ nie chciałam szaleć - w końcu prezenty najbliższym trzeba było kupić jakieś fajne, poza tym mam trochę kosmetyków w zapasach:)